На Хмельниччині викрито факти розкрадання бюджетних коштів на 2,3 мільйона гривень


На Хмельниччині викрито факти розкрадання бюджетних коштів на 2,3 мільйона гривень

Податківцями викрито факти розкрадання керівниками приватних структур бюджетних коштів на 2,3 мільйона гривень

Фахівцями відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Хмельницькій області в ході проведення аналітичних досліджень фінансово-господарської діяльності одного з державних підприємств виявлено факти завищення підрядниками вартості робіт та матеріалів під час ремонту об’єктів, які знаходяться в нього на утримані.

Податківцями за даним напрямком досліджено діяльність двох приватних підприємств, які протягом 2019-2020 років здійснювали свою господарську діяльність за рахунок бюджетних коштів, де замовником робіт (послуг) було державне підприємство.

Встановлено, що під час проведення капітальних ремонтів об’єктів державної власності посадові особи даних приватних структур внесли недостовірні дані до актів виконаних робіт стосовно збільшення витрат, завдавши збитки державному бюджету на 2,3 мільйона гривень. Матеріали досліджень передано до правоохоронних органів, за вказаними фактами відкрито кримінальні провадження за ст.191 ч.3 та ст.410 ч.3 Кримінального кодексу України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *