У Хмельницькому п'яний водій жбурнув хабар в салон службового автомобіляУ Хмельницькому п'яний водій жбурнув хабар в салон службового автомобіля

Патрульні викликали слідчих для документування факту пропозиції їм неправомірної вигоди

Сьогодні, близько 3-ї години ночі, на вулиці Озерній патрульні зупинили автомобіль ВАЗ, який порушив правила дорожнього руху. Під час спілкування у 42-річним водієм поліцейські виявили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували йому пройти огляд на стан сп’яніння за допомогою приладу Драгер. Результат 1,84 проміле.

Під час складання адміністративних матеріалів, водій неодноразово пропонував патрульним неправомірну вигоду, за не притягнення його до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 130 КУпАП.

Співробітники роти №3 неодноразово роз’яснювали чоловікові, що його дії мають кримінальний характер, проте громадянин не зупинився та жбурнув грошові кошти у відчинене вікно службового автомобіля.

Далі патрульні на місце події викликали слідчих для документування факту пропозиції неправомірної вигоди та вилучення грошових коштів у розмірі 4500 гривень.

На 42-річного водія поліцейські склали адміністративні матеріали за частиною 1 статті 130 (Керування автомобілем в стані сп’яніння) КУпАП.

Вкотре звертаємо увагу громадян на неприпустимості подібних дій та наголошуємо, що за подібні порушення — це кримінальна відповідальність. Наразі, цією справою займаються слідчі.

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *