Літнє сонцестояння: що на нас чекає в цей час


Літнє сонцестояння: що на нас чекає в цей час

21 червня день літнього сонцестояння, який вважається початком астрономічного літа. У цей період Сонце займає найвищу точку над горизонтом, внаслідок чого настає найдовший світловий день в році і найкоротша ніч.

Традиції

У наших предків цей день був пов’язаний з містичними силами природи. Раніше під час літнього сонцестояння відзначали Івана Купала.

Цього дня прийнято збирати трави, вважається, що вони максимально насичуються енергією від сонця і набувають особливої ​​цілющої сили. Оскільки сонцестояння завжди було пов’язано з містикою, не обходилося і без ритуалів. Наші предки в цей день ворожили, оскільки вважали, що передбачення на літнє сонцестояння є найточнішими, а загадане на світанку бажання повинно обов’язково збутися.

Дівчата, які хотіли вийти заміж, в цей день вплітали у волосся квіти. Також вважалося, що танці біля вогнища також сприяють швидкому заміжжю одиноких красунь.

Прикмети

Велике значення в цей день мають природні явища. Виходячи з погоди, наші предки робили прогноз на рік:

Погана та похмура погода – поганий врожай. Гроза – погана погода на все літо. Роса на світанку – багатий врожай. Зоряне небо в ніч перед сонцестоянням – багатий врожай грибів вос

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *