Покоління незалежної України: черговий рекорд встановлено на Хмельниччині (ФОТО)


Покоління незалежної України: черговий рекорд встановлено на Хмельниччині (ФОТО)

В день, коли українці відзначають 30-річчя незалежності нашої держави, 1330 юних хмельничан, наймолодшому з якого виповнилося лише 11 місяців, на головній площі Хмельницького встановили рекорд України. У серці Хмельниччини вони розмалювали фарбами полотно розміром 2 на 5 метрів – унікальну картину-рекорд «Покоління незалежної України». Це подарунок від усіх, хто народжений у незалежній Україні, до ювілею Незалежності.

Встановлення рекорду відбулось за ініціативи керівниці ГО “Об’єднання Хмельниччина без сиріт” Тетяни Воронцової, під патронатом голови облдержадміністрації Сергія Гамалія та за підтримки депутатки обласної рад Ульяни Ткаченко, депутата Хмельницької міської ради Романа Ужви, художниці Марини Ролі.

“Подібні ініціативи – це можливість заявити на всю Україну про важливість підтримки молодого покоління, адже це наше майбутнє. Впевнений, що ті, хто сьогодні є дітьми, через 30 років стануть видатними вченими, лікарями, впровадять нові технології, зроблять нові відкриття світового рівня в різних сферах життєдіяльності людини. Тож бажаю всім, хто сьогодні долучився до цього чудового рекорду, втілити в життя всі мрії та задуми, аби наша країна розвивалася та процвітала!” – зазначив Сергій Гамалій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *