[ad_1]

Лукашенко погрожує Україні участю Білорусі у війні

Білорусь відповість, якщо Україна продовжить «провокації», заявив Лукашенко і знову розповів про запуск ракет Точка-У.

Формальний керівник Білорусі Олександр Лукашенко погрожує, що країна відповість, якщо Україна продовжить «провокувати». Про розв’язану війну проти України він поговорив в інтерв’ю японському телеканалу TBS.

Зокрема, він заявив про бодай два запуски ракет Точка-У з території України по Білорусі. При цьому Міноборони Білорусі чи держЗМІ нічого про це не повідомляли.

«В останній тиждень вони здійснили запуск двох ракет. Щонайменше двох ракет Точка-У по території Білорусі. На щастя, нам вдалося їх збити. Тому якщо вони провокуватимуть нас постійно, ми змушені будемо відповідати», — сказав Лукашенко.

Раніше Лукашенко заявляв про збиття ракети Точка-У в районі річки Прип’ять.

«Я вас попереджав, що нас штовхатимуть у цю операцію, у цю війну. Нас намагатимуться туди втягнути. Свідченням тому є буквально два дні тому вночі запуск черговий на територію нашої Білорусі — удар по нашій території — ракетою Точка-У, яку ми успішно з росіянами перехопили та знищили над Прип’яттю. Десь там біля річки валяється. Кому цікаво, хто ближче, сходіть, подивіться. Це не закрито. Це не фейк — те, що я вам говорю», — заявив Лукашенко.

Також він додав, що незабаром операція в Україні завершиться. Лукашенко вважає, що Росія запропонувала Україні «прийнятний варіант договору», який має підписати президент Володимир Зеленський. «Якщо він на це не піде, буде капітуляція України — Росія не програє у війні», — вважає Лукашенко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *