На Хмельниччині оголошено статистику ДТП скоєних за участю нетверезих водіїв


На Хмельниччині оголошено статистику ДТП скоєних за участю нетверезих водіїв

Керування транспортом в стані алкогольного чи іншого сп’яніння є одним з найбільш тяжких порушень у сфері безпеки дорожнього руху

З початку року на території Хмельницької області відбулось 180 дорожньо-транспортних пригод за участю нетверезих водіїв, внаслідок яких травмувались 40 осіб. За вісім місяців поточного року патрульні склали 656 адміністративних протоколів за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

  • Яка ж відповідальність за керування транспортним засобом в стані сп’яніння?
  • за скоєння правопорушення вперше: штраф 17 тисяч гривень з позбавленням права керування на 1 рік;
  • повторно протягом року: штраф 34 тисячі гривень з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адмінарешт на 10 діб з позбавленням права керування на 3 роки з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого;
  • двічі протягом року: штраф 51 тисяча гривень з позбавлення права керування на 10 років з конфіскацією транспортного засобу, або адмінарешт на 15 діб з позбавленням права керування на 10 років, з конфіскацією транспортного засобу.
  • вживання особою, яка керувала транспортним засобом, після дорожньо-транспортної пригоди за її участю алкоголю, наркотичних засобів, тощо або після того, як транспортний засіб був зупинений на вимогу поліцейського, до проведення уповноваженою особою медичного огляду: штраф 34 тисячі або адміністративний арешт на 15 діб з позбавленням права керування на 3 роки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *