На Хмельниччині терміново зібрали антитерористичний штаб


На Хмельниччині терміново зібрали антитерористичний штаб

28 грудня 2021 року поліція отримала анонімне повідомлення про мінування Хмельницької АЕС.

Відповідно до визначених процедур був зібраний антитерористичний штаб ВП ХАЕС, яким відпрацьовувалися передбачені у подібних випадках заходи. Поінформовано територіальні органи Національної поліції та СБУ, керівництво ДП «НАЕК «Енергоатом», ДІЯРУ, регіональний диспетчерський центр ПрАТ «НЕК «Укренерго» західного регіону.

До перевірки залучено спеціалістів вибухотехнічної служби ГУ Національної поліції у Хмельницькій області. За результатами вжитих заходів анонімна інформація щодо мінування не підтвердилася, вибухових пристроїв, зброї на території ХАЕС не виявлено. 

Хмельницька АЕС продовжує працювати у штатному режимі. Радіаційний стан на промисловому майданчику та у зоні спостереження не зазнавав змін та знаходиться на рівні, який відповідає нормальній експлуатації енергоблоків та не перевищує природних фонових значень.

Відповідно до чинного законодавства України за повідомлення про замінування стратегічних об’єктів передбачено кримінальну відповідальність, а саме позбавлення волі терміном до вісьми років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *