Поповнився ряд небесних воїнів світла: у бою з ворогом загинув військовий з Хмельниччини


Поповнився ряд небесних воїнів світла: у бою з ворогом загинув військовий з Хмельниччини

Страшна звістка про не поправиму втрату прийшла в Котюржинецький старостинський округ Полонської міської ради ОТГ Шепетівського району

17 січня 2023 року близько 11:00 поблизу села Терни Краматорського району Луганської області захищаючи Україну від російської орди, під час виконання бойового завдання, героїчно загинув мешканець села Черніівка.

Молодший сержант Мудровський Ярослав Андрійович 1.07.2001 р. н., головний сержант – командир гармати артилерійського взводу артилерійської батареї.

29.07.2019 року був призваний на військову службу за контрактом Полонським ОМВК Хмельницької області. В ході виконання бойового завдання завжди був вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину виявив стійкість і мужність.

Загибель військових – завжди горе для усієї країни.

Виконавчий комітет Полонської міської ради, уся наша громада висловлює глибокі співчуття мамі, братові, рідним, близьким та побратимам. В цю гірку мить щиро поділяємо горе сім’ї загиблого та разом з Вами тужимо у глибокій скорботі. Нехай світла пам’ять про Ярослава назавжди залишиться в наших серцях. Низький уклін нашому воїну – захиснику. Вічна пам’ять Герою!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *