Функціональний інтер’єр: як його досягти

Функціональний інтер’єр – це простір, де можна комфортно виконувати найважливіші дії. Дизайн інтер’єру можна порівняти з офісною технікою, як-от принтер «все-в-одному», який поєднує 3 функції в одній частині. Отже, замість 3 різних пристроїв у вас є лише один, який виконує все необхідне.

З огляду на це, функціональний інтер’єр означає, що у вас є достатньо місця для зберігання речей, функціональні зони для прасування одягу, що кожні дверцята та шафа вільно відкриваються, і ви можете ходити по квартирі, не ламаючи речі. Вам може бути корисним залишити заявку на цьому сайті, якщо не хочете діяти самотужки в питаннях дизайну інтер’єру.

Функціональний інтер’єр: як його досягти

Розпорядок дня та дії

Наша перша порада — запишіть свій розпорядок дня як на робочий день, так і на вихідні. Визначте всі дії, які, на вашу думку, відбуватимуться в приміщенні.

Ми вважаємо, що це фундаментальний крок, без якого інше планування дизайну не має сенсу. Наша мета — створити більше функцій в одній зоні та максимізувати доступний простір.

Макет

Створення плану поверху є важливим кроком, який потрібно зробити ще до створення дошки Pinterest. План поверху допомагає помітити особливості планування. Наприклад, змініть розташування вашої спальні і об’єднайте її з зоною для читання. Є безмежні можливості для покращення функціональності вашого інтер’єру. І найчастіше вам потрібно лише переносити меблі туди-сюди без додаткових фінансових вкладень.

Композиція

Композиція відіграє важливу роль у тому, як ми візуально сприймаємо простір. Мабуть, тому фотографи та художники багато говорять про композицію та її важливість. Існують навіть правила створення правильної композиції, але для простоти можна виділити найважливіше правило — баланс. Функціональний інтер’єр підтримує баланс між усіма предметами меблів та елементами декору. Будь-які меблі або елемент декору мають свою візуальну вагу.

Наприклад, біла гладка шафа візуально виглядає світліше темного крісла. Таким чином, меблі та матеріали декору слід підбирати за принципом рівноваги.

Контраст

Контраст – це принцип роботи експертів що створюють дизайн будинку, навіть якщо колір інтер’єру переважно світлий. Врятувати ситуацію можуть дрібні деталі:

  • матеріали обробки;
  • фактури тканини;
  • фарби, тощо.

Повністю білий інтер’єр з різними текстурами та обробками, такими як біла матова фарба, білий глянсовий камінь, біла трикотажна тканина, білі шкіряні подушки… Ці відмінності допомагають інтер’єру візуально виглядати по-іншому, зробити його цікавим і стильним. Його називають принципом контрасту. Те ж саме працює в абсолютно чорному інтер’єрі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *