[ad_1]

ЄБРР виділив 10,6 млн євро на закупівлю тролейбусів у Хмельницькому

Хмельницький – одне з кількох українських міст, які приєдналися до програми Зелені міста вартістю п’ять мільярдів євро.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає кредит у розмірі 10,6 млн євро хмельницькому комунальному транспортному підприємству Електротранс на закупівлю нових тролейбусів та обладнання. Про це повідомляє прес-служба ЄБРР.

Відзначається, що кредитні кошти та гранти будуть використані для придбання нових тролейбусів із системами дистанційного моніторингу, запасних частин і сервісного обладнання. Також буде встановлено камери відеоспостереження всередині тролейбусів і проведено модернізацію тролейбусних зупинок, вартість яких 1,5 млн євро покриє місто разом із оновленням тягових підстанцій та модернізацією тролейбусного депо.

Як повідомили у ЄБРР, Хмельницький – одне з кількох українських міст, які приєдналися до програми Зелені міста вартістю п’ять мільярдів євро.

Кредит ЄБРР є частиною ширшого фінансового пакета, який включає інвестиційний грант від Інвестиційної платформи сусідства ЄС у розмірі до 2,75 млн євро та інвестиційний грант у розмірі до 1,7 млн євро від Спеціального фонду ЄБРР для реагування на кризові ситуації, який фінансується за рахунок внеску США.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *