13,5 млн євро кредиту на модернізацію хмельницького тролейбусного парку


Фото: архів 0382.ua

Фото: архів 0382.ua

На розгляд сесії Хмельницької міської ради планують внести пропозиції про погодження співпраці у сфері модернізації громадського тролейбусного транспорту в обласному центрі. Документ передбачає підписання угоди з Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) про кредитне фінансування в сумі 13,5 мільйона євро.

Про це свідчить відповідний проєкт рішення виконавчого комітету Хмельницької міської ради від 17 серпня, повідомляє ХМ-ІНСАЙД.

Зокрема в документі зазначається, що Хмельницьке комунальне підприємство «Електротранс» розглядає можливість реалізації проєкту з інвестування у закупку до 50 нових низькопідлогових тролейбусів (включаючи ремонтне та діагностичне обладнання), покращення контактної мережі та тягових підстанцій, модернізацію тролейбусного депо та встановлення додаткового освітлення тролейбусних зупинок.

Для цього ЄБРР розглядає можливість надання підприємству кредиту в сумі до 13.5 мільйона євро під гарантію міста. Кредит надаватиметься двома траншами, суми та умови яких буде визначено за результатами перед-проєктного аналізу.

Згідно з угодою, строк погашення кредиту перед Євробанком – до 13 років (включно з 3-річним пільговим періодом і 10-річним погашенням основної суми; задля уникнення сумнівів: для процентних платежів жодного пільгового періоду не передбачається).

Водночас підприємство буде зобов’язане відшкодувати ЄБРР його фактичні витрати на сторонніх юридичних радників, пов’язані з підготовкою надання фінансування, в межах 40 тисяч євро, а також сплатити комісію за оцінку проєкту у розмірі 30 тисяч євро.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *