[ad_1]

Чотири освітніх заклади на Хмельниччині частково перейшли на очне навчання

Ще чотири заклади середньої освіти Славутської громади частково перейшли на очне навчання.

Про це повідомили у міськвиконкомі Славутської міської ради.

З початку тижня ЗОШ № 1, гімназії № 3, 6 та 7 частково відновили навчальний процес в режимі офлайн. До цього часу очним навчанням були охоплені учні перших класів, які розміщені на базі інших закладів середньої освіти. Загалом навчання відбуватиметься у змішаному форматі – офлайн та дистанційно.

Зокрема, у ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 продовжили модель змішаного навчання – поєднують очне та дистанційне. Крім перших класів, які навчалися очно, почали навчати очно 2-4 класи. А 5, 9 та 11 класи раз на тиждень мають очні навчальні консультації за розкладом, всі інші дні навчаються дистанційно.

Славутська гімназія № 3 перейшла на змішану форму навчання у три зміни. При цьому заклад продовжує надавати освітні послуги за дистанційним форматом для тих дітей, які цього потребують.

Славутська гімназія № 6 почала працювати за змішаною формою, із поєднанням офлайн та онлайн навчання. Для кращої організації роботи було запроваджено три зміни: перша розпочинається о 8.30 та третя закінчується о 15.40. Також було вирішено, що один тиждень навчаються учні середньої ланки, інший тиждень – початкової.

Славутська гімназія № 7 приступила до змішаної форми навчання. Згідно із розробленим графіком, чотири класи навчаються один день, чотири – в інший. І так чергуються.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *