Хмельницька інспекція з паркування почне оформляти постанови про правопорушення


До уваги водіїв!

Хмельницька інспекція з паркування почне оформляти постанови про правопорушення

З 21 липня в місті почала працювати інспекція з паркування. Перед початком роботи інспекції було проведено онлайн-опитування, в якому більше 57% хмельничан, що висловили свою думку, підтримали ідею створення інспекції з паркування. Інспектори проводили роз’яснювальну роботу, після фіксації порушення на лобовому склі автомобіля залишали попереджувальні повідомлення. З 1 вересня вони почнуть оформляти адміністративні постанови, які передбачають сплату штрафу.

«За 1,5 місяці роботи інспектори з паркування зафіксували 867 випадків порушень правил паркування.

Жоден з власників авто не сплатив штраф, адже, як і було анонсовано, постанови до 1 вересня не виносяться. Хочу зазначити, що особисто отримав 3 листи від власників авто, які просили реквізити для сплати штрафу і відверто визнавали свої порушення. Також інспекція за кілька тижнів отримала перший досвід і налаштувала роботу практично.

Але з 1 вересня інспектори почнуть оформляти постанови про вчинення адміністративного правопорушення на усіх автовласників, чиї авто будуть порушувати правила паркування.

Наголошую на тому, що основна мета інспекції – не штраф, а наведення ладу на дорогах і тротуарах», – зазначив заступник міського голови Микола Ваврищук.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *