[ad_1]

Новини компанії

"Хмельницькгаз Збут" працює над забезпеченням стабільного  газопостачання

Попри російську агресію, ТОВ «Хмельницькгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», робить усе можливе для забезпечення стабільного газопостачання.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії.

Компанія продовжує постачати блакитне паливо за встановленими до 01 травня 2022 року тарифами – «Твій газ Річний» і «Твій газ Рівномірний платіж». У рамках обох пропозицій ціна кубічного метра складає 7,99 грн.

Наразі «Хмельнцькгаз Збут» не відключає клієнтів за борги і готовий надати канікули зі сплати за спожитий енергоресурс. У компанії працюють над тим, аби клієнти максимально, наскільки це можливо, були забезпечені блакитним паливом та електроенергією.

Всі онлайн-сервіси ТВІЙ ГАЗЗБУТ і 104.ua працюють стабільно.

Оператори кол-центру 104.ua намагаються не пропустити жодного дзвінка. Робота Клієнтських просторів 104.ua і відділень ТВІЙ ГАЗЗБУТ на теренах Хмельниччини залежатиме від ситуації на місцях.

Компанія і всі її співробітники беруть активну участь у захисті країни від агресора, допомагають бійцям територіальної оборони і Збройним Силам України, а також всім, хто потребує термінової допомоги.

Україна переможе! Слава Україні!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *