"Літаюча павутинка і перепади температури": синоптики повідомили, коли "бабине літо" почнеться"Літаюча павутинка і перепади температури": синоптики повідомили, коли "бабине літо" почнеться

На Хмельниччину суне антициклон, котрий змінить погоду в нашій області. Зокрема, зросте денна температура, що правда, вночі вона падатиме геть до нуля градусів.

Синоптикиня Наталка Діденко зробила свій прогноз на завтра (6 вересня).

“Вже є усі його ознаки – антициклон, нічне вихолодження, денне сонечко, літаюча павутинка (хто не бачив, зайдіть у ліс чи навіть найближчий гайок), тихий вітер або й штиль – все це вже прийшло.

Тому найближчим часом навіть найбільші ледацюги можуть розтягнути необхідну роботу і все встигнути).

Завтра, 6-го вересня, в Україні повсюди переважатиме суха погода – антициклон. Температура повітря. Хотілося б вище, але осінь взялася за виконання своїх обов‘язків міцно. Вже минулої ночі градуси, як кошенята до мами-кішки, тулилися до нуля.

Найближчої ночі в більшості областей України очікується +1+6 градусів, переважно на ґрунті заморозки 0-3 градуси (карта 2 нічної температури повітря на висоті 1,5 км). Традиційно більш захищені від холоду регіони – Закарпаття та Південь України – уникнуть заморозків.

Протягом дня температура повітря підніметься до +13+18 градусів, у південній частині та на Закарпатті +18+23 градуси. У Києві понеділок 6-го вересня передбачається сухим. Ніч обіцяє холодну погоду, +3+6 градусів, на околицях при проясненнях виникатимуть заморозки на ґрунті. Якщо прикриє тимчасовими хмарами, заморозки малоймовірні.

Вдень у Києві потепліє поки що до +13+15 градусів. Надалі в Києві та в більшості областей України ‘бабине’ сонце крутитиме градусний регулятор сильніше, теплішатиме.

Проте вночі буде холоднувато, особливо це відчуватимуть ті, в кого нема індивідуального опалення, лише централізоване. Зустрічаємо сонячний антициклон, підставляємо носа теплим променям, тримаємо ближче до себе пухнастих котів, відбиваємося, як можемо, від заморозків, радіємо айстрам і чорнобривцям”,- повідомила вона.

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *