[ad_1]

У зверненні до мешканців Хмельницького міський голова повідомив, що місто після ракетного обстрілу в ніч на 30 березня показало приклад абсолютного дотримання інформаційної гігієни, та закликав хмельничан і надалі бути витриманими та дотримуватися усіх рекомендацій та вимог, продиктованих умовами воєнного часу.

Нагадаємо, вперше за понад місяць повномасштабної війни російські окупанти завдали удару з повітря по Хмельницькому. Внаслідок обстрілу міста загиблих та поранених немає. Всі служби спрацювали оперативно. Подробиці та наслідки нічного обстрілу на загал не повідомляються. Як зазначив Олександр Симчишин – з міркувань безпеки.

Принагідно подякував усім хмельничанам, які після ракетного удару по місту мали витримку і не писали у соцмережах подробиць та не викладали фото та відео

Сьогодні доводиться чути багато позитивних відгуків про те, що Хмельницький продемонстрував, якою має бути інформаційна гігієна. Ми дійсно в цьому плані з вами великі молодці. Ніхто не панікував, ніхто не гнався за сенсаціями, ніхто нічого не публікував, не знімав, не гнався за кількістю переглядів, хайпом тощо. Це дуже важливо, тому що будь-якими такими неправильними речами ми сприяємо ворогу. Тримаючи інформаційну гігієну, ми убезпечуємо себе і працюємо на нашу спільну перемогу, – розповів міський голова.

Також він повідомив, що влада міста оперативно дала інформацію про те, що ситуація під контролем.

Більше абсолютно нічого. І цього при подальших подібних повідомленнях для вас має бути достатньо. Ми не можемо розкривати місця, локації, кількість ударів, вид ударів. І ніколи цього не будемо робити. І ви маєте до того відноситися з повним розумінням, – наголосив міський голова.

Також додав, що інформація, яка буде виходити від міської влади, буде максимально правдивою, зважаючи на умови воєнного стану та війни.

Будемо все робити, щоб інформація, яку ми даємо, заспокоюючи вас, не шкодила нашим військовим. Чекайте офіційних повідомлень. А вони обов’язково будуть, – резюмував міський голова.

Також Олександр Симчишин вкотре закликав хмельничан та мешканців громади ставитися більш серйозно до сигналів повітряної тривоги та не нехтувати правилами безпеки.

[ad_2]

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *