На Хмельниччині реалізовували пальне без ліцензії - штраф


На Хмельниччині реалізовували пальне без ліцензії - штраф

Працівники управління контролю за підакцизними товарами податкової служби Хмельниччини у ході проведення контрольно-перевірочних заходів встановили факт реалізації пального без наявності ліцензій на право роздрібної торгівлі одним із суб’єктів господарювання Хмельницького району.

Податківцями також встановлено, що підприємство реалізовувало паливно-мастильні матеріали без відповідної реєстрації платником акцизного податку та без наявності встановлених рівномірів-лічильників та витратомірів-лічильників. Загальна сума застосованих до правопорушника фінансових санкцій становить 1,6 мільйона гривень.

Наведення законодавчо встановленого порядку на ринку обігу пального – один з пріоритетних напрямів діяльності підрозділу контролю за обігом підакцизними товарами Головного управління ДПС у Хмельницькій області, який передбачає реалізацію оперативних перевірочних заходів та застосування відповідних фінансових санкцій.

Натомість діяльність бізнесу у правовому полі – кращий спосіб отримувати прибутки та сплачувати податки, – зазначають фахівці ДПС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *