[ad_1]

На Хмельниччинні відключення електроенергії будуть у постійному графіку

Майже 90% вирогідності того, що мешканцям області слід готуватись до відключення електрики у постійному графіку.

Голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій повідомив, чи розглядають потребу у віялових відключеннях електроенергії в області, повідомляє УНІАН.

Про це він розповів в ефірі інформаційного телемарафону, відповідаючи на питання про те, чи існує зараз потреба у віялових відключеннях на Хмельниччині і чи слід мешканцям області готуватись до відключення електроенергії у постійному графіку.

«Щодо такої потреби завтра зранку вже зможу точно сказати. Але я думаю, що все ж таки, ми до цього будемо приходити, щоб частково відключати в одному місті на декілька годин і переключати в інше. Внаслідок ракетних обстрілів ми не розуміємо де саме постраждала наша критична інфраструктура і в залежності від того, як ми щось відновлюємо, бачимо, де треба щось перекрити. Точний графік на сьогоднішній день не можна зробити, поки ми всю енергосистему не побачимо, де є проблематика. Але до того, що ми мусимо трохи почекати і що будуть відключення, то я майже на 90% впевнений «,- акцентував Гамалій.

Він додав щодо оперативної ситуації з відновленням електропостачання на Хмельниччині після масованого ракетного удару окупантів 22 жовтня.

«Електроенергія дійсно подана «Укренерго», зі своєї сторони компанія зробила роботу. Але далі все теж треба розкидати по всім споживачам і не всюди ми можемо це зробити. Внаслідок терористичних російських ракетних обстрілів є і на внутрішніх мережах проблеми. По Хмельницькому району це практично 2 тис. споживачів, які не підключені ще, але робота триває. Маємо надію, що до кінця цього дня ми підключимо всіх. Більше проблема в Шепетівському районі, але там заживлена вся критична інфраструктура. По місту Нетішин зараз якраз починають підключати деякі вулиці і будемо мати надію, що найближчим часом відновимо повністю. Поки що відновлена критична інфраструктура, водопостачання, водовідводи. Також всюди, де це можливо, працюють генератори»,- поінформував Гамалій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *