У Хмельницькому відбудеться «Місто Професій»


У  Хмельницькому відбудеться «Місто Професій»

В суботу, 4 вересня, о 12.00 в сквері ім. Т. Шевченка розпочне роботу «Місто професій». Уже не вперше маленькі хмельничани зможуть спробувати свої сили у різних професіях та напрямках діяльності. При вході кожна дитина отримує паспорт. Вік дітей не обмежений.

Триватиме захід з 12.00 до 15.00.

На розміщених в парку локаціях буде представлено професії від державних структур та бізнесу. Діти, після короткого майстер-класу, «влаштовуються на роботу» та знайомляться ближче з обраним напрямком. В паспорті, що, також, є трудовою книжкою представник професії робить помітку, що дитина освоїла дану професію.

Батьки мають можливість поспілкуватись з представниками компаній та більше дізнатись про організації, що стали партнерами проекту.

Серед запланованих професій: будівельник, рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, продавець, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня тощо.

Мета проекту – щоб кожна дитина мала шанс реалізувати свій потенціал, а компанії з позитивною репутацією представили свою організацію!

Ініціатор – Благодійний фонд «Місто Професій».

Вхід безкоштовний.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *