[ad_1]


Напередодні в Хмельницькій області стартував проєкт «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі». Його ключовою метою є виявлення негативних ризиків у дитячому середовищі та їх усунення. Для цього у навчальних закладах працюватимуть вихователі безпеки.
Як зазначив начальник поліції області Руслан Герасимчук, заявки на участь у проєкті подали 12 тергромад. Пілотними будуть школи Кам’янець-Подільської, Шепетівської та Ярмолинецької. Меморандум про співпрацю з ними підписали ГУ Нацполіції, ГУ ДСНС та Департамент освіти і науки ОВА. Невдовзі перші вихователі безпеки з цих громад вирушать на навчання у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

“Фахівець, який пройде відповідне навчання, виявлятиме, припинятиме і запобігатиме правопорушенням в дитячому середовищі, забезпечуватиме охорону безпеки під час проведення освітніх заходів, контролюватиме дотримання прав дитини на здобуття освіти, проводитиме профілактичну роботу з учасниками освітнього процесу”, – пояснили в ГУ Нацполіції в області.

Спеціалісти з безпеки в освітньому середовищі наразі працюють в 17 областях. Проєкт охопив уже 39 тергромад і понад 100 закладів освіти. На Хмельниччині думають над тим, аби такі фахівці були і в дитсадках, коледжах, університетах. 
Джерело: 0382.ua

[ad_2]

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *