Як змінився вигляд вулиці Проскурівської після затвердження дизайн-коду


Фото: castles.com.ua

Фото: castles.com.ua

У 2020 році в місті Хмельницькому було затверджено дизайн-код вулиці Проскурівської. Документ регламентує порядок розміщення і зовнішній вигляд вивісок (які мають бути у вигляді об’ємних літер), а також надає рекомендації щодо використання кольорової гами.

Чи доводилося вам помічати позитивні зміни у вигляді фасадів на Проскурівській? А зміни справді є!

Пропонуємо самим порівняти: як було – і як стало.

Як змінився вигляд вулиці Проскурівської після затвердження дизайн-кодуЯк змінився вигляд вулиці Проскурівської після затвердження дизайн-кодуЯк змінився вигляд вулиці Проскурівської після затвердження дизайн-кодуЯк змінився вигляд вулиці Проскурівської після затвердження дизайн-кодуЯк змінився вигляд вулиці Проскурівської після затвердження дизайн-кодуЯк змінився вигляд вулиці Проскурівської після затвердження дизайн-коду

У рамках проєкту «Оголені» був створений ще один дизайн-код, який охоплює 63 історичні будівлі нашого міста. До нього, крім вулиці Проскурівської, увійшли вулиці Грушевського, Гагаріна, Франка, Шевченка, Подільська, Проскурівського підпілля та Кам’янецька. Сподіваємось, що і на цих вулицях незабаром будуть помітні зміни.

Нагадаємо, нещодавно у Хмельницькому презентували 3D візуалізацію вулиці Проскурівської і мобільний додаток.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 0382.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *